Masz pytania?

(+48) 530 793 883    info@poledancebutik.pl

O NAS

Jesteśmy aktywnymi maniakami pole dance, ćwiczymy, uczymy, cały czas się rozwijamy, szkolimy, testujemy sprzęt i wszystkie branżowe nowinki przywozimy do Polski. 

Nasz zespół:

 • Agata - ekspert od pole dance (i nie tylko ;-) wszelkie trudne pytania to do niej. Jak marzysz o tym, by być dobrym instruktorem, to tędy droga. 
 • Hanka - zorganizowana i skrupulatna, zajmuje się zamówieniami w sklepie internetowym
 • Łukasz - struś pędziwiatr, ogarnia wysyłki, zawsze ma dobry humor. 
 • Robert - nasz kierowca, organizuje logistykę i transporty z daleka, potrafi wyprzedzić czas. 
 • Adam - pracuje w magazynie, chłop jak dąb, tyle się nadźwiga, że już nie musi chodzić na siłownię.
 • Emil - odpowiedzialny za import towarów (robota papierkowa, ale ma anielską cierpliwość...) 
 • Grzegorz - trener personalny, czuwa nad bezpieczeństwem treningów i wie wszystko o mięśniach. Jeśli nie chcesz mieć z nim do czynienia, to nie bierz udziału w naszym kursie instruktora pole dance. 
 • Weronika - odpowiedzialna za dział odzieżowy
 • Magda - nowa, cudowna energia w naszym zespole, ale to na razie tajemnica czym się zajmuje! 
 • ................ ? - specjalista IT i e-commerce / rekrutujemy! 
 • ................ ? - specjalista Social Media / rekrutujemy! (naprawdę nie mamy na to czasu...) 

Prowadzimy działalność związaną z pole dance nieprzerwanie od 2011 roku. Poledancebutik.pl działa od kwietnia 2012 roku. Jesteśmy firmą zarejestrowaną w Polsce, w Toruniu. Płacimy podatki i wystawiamy faktury VAT. 

W ofercie poledancebutik.pl znajdziecie wyłącznie wyselekcjonowane produkty, których jesteśmy pewni, których sami używamy i uważamy, że są najlepsze. Jeżeli jakiś towar znajduje się w naszym asortymencie to dlatego, że przeszedł szereg rygorystycznych testów. Zwracamy szczególną uwagę na jakość, bezpieczeństwo i profesjonalizm. Stawiamy na sprawdzonych producentów, którym ufamy i z którymi utrzymujemy relacje przyjacielskie. 

Jesteśmy bezpośrednim importerem czołowych producentów sprzętu do pole dance na świecie - firmy X-Pole oraz Lupit Pole, oficjalnym dystrybutorem iTac2 oraz Dry Hands, wyłącznym importerem poledancerka knee-pads.

Mamy również wyłączność na dystrybucję nowej generacji drążków X-Pole PX-Pert pro z systemem X-LOCK. Te produkty znajdziecie tylko u nas. 

Mamy ogromny magazyn i zawsze towar na stanie. Zamówienia złożone do godziny 10:00 wysyłamy tego samego dnia. Codziennie od poniedziałku do piątku. Przy towarze, który sprowadzamy dla klienta trzymamy się terminów wysyłki, a jeśli zdarzyłoby się inaczej, zadzwonimy i ustalimy plan działania. Jeśli zdecydujesz się utrzymać zamówienie, to do Twojej paczki dołączymy prezent w podziękowaniu za cierpliwość. 

Jesteśmy też producentem opatentowanych materaców do oraz specjalistycznej odzieży do pole dance. 

Nasze szkoły partnerskie znajdziecie m.in. w Augustowie, Białymstoku (2), Brzezinie, Bydgoszczy, Częstochowie, Ełku (2), Gdańsku, Gdyni, Kielcach, Kluczborku, Kobyłce, Krakowie (4), Lublinie (3), Łukowie, Mielcu, Opolu, Otwocku, Poznaniu, Racibożu, Radomiu, Radomyślu, Rybniku, Siedlcach, Skierniewicach, Stargardzie, Szczecinie, Toruniu (2), Warszawie (3), Węgrowie, Zielonej Górze. 

Zapytaj w szkole pole dance, w której chodzisz na zajęcia o kod rabatowy w poledancebutik.pl. Jeśli szkoła z nami współpracuje, to masz u nas zniżkę. 

Prowadzimy również prawdziwe szkolenia dla instruktorów pole dance (tylko jedna edycja rocznie) wg. autorskiej metody Agaty Malchrowicz (specjalizacja: obrotówka).  

Agata jest ambasadorką poledancebutik.pl. Jest też pierwszą Mistrzynią Polski, finalistką Mistrzostw Francji i półfinalistką Mistrzostw Świata Pole Sports w Londynie. Ma niesamowity dar przekazywania wiedzy.

Przez te kilka lat działalności zrealizowaliśmy ponad 10 tysięcy zamówień i wyposażyliśmy 81 szkół pole dance w najlepszej jakości sprzęt, zorganizowaliśmy już mnóstwo warsztatów, wyszkoliliśmy niemal 100 instruktorek. 

Cieszymy się z tego, że mogliśmy pomóc tak wielu osobom i rozwinąć pole dance w Polsce do takiego stopnia. Cieszymy się, że chcecie się szkolić i nauczać bezpiecznie. Cieszymy się widząc nasze stroje pole dance'owe na zawodach, w teledyskach, na zdjęciach na instagramie. Cieszymy się, że przekonujecie się do coraz mniejszych średnic rurek i że 99% sprzedawanych rurek to modele statyczno-obrotowe. Cieszymy się, że wybieracie jakość i bezpieczeństwo, że w tylu szkołach i domach służą nasze autorskie materace. Jakość oferowanego przez nas sprzętu jest doceniana zarówno przez klientów indywidualnych jak i szkoły pole dance. Lubimy reklamacje, bo mamy ich tylko kilka rocznie. Wszystkie rozwiązujemy błyskawicznie i bezproblemowo. Znamy się z X-Polem od początku, przyjaźnimy się i wypracowaliśmy sobie bardzo dobry system współpracy. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie dotyczące pole dance i pomożemy Ci wybrać sprzęt, z którego będziesz w 100% zadowolona/y.

Już wiesz czego potrzebujesz i chcesz złożyć zamówienie telefonicznie? To 530 793 883 - Hanka się wszystkim zajmie.  

Potrzebujesz porady, chcesz wprowadzić zajęcia pole dance do swojego klubu lub porozmawiać o współpracy? Napisz do Agaty: a.malchrowicz@gmail.com, lub napisz/zadzwoń przez WhatsApp: +48 607046420. Agata często jest w innej strefie czasowej, z reguły zajęta albo gdzieś się kręci na rurce, ale na nieanonimowe wiadomości stara się odpowiadać najszybciej jak się da. 

 

 

 

 

 

 

do góry

Dane rejestrowe: poledancebutik | ul. Steinbornów 4, 87-100 Toruń | NIP: 9562231985 | tel: (+48) 530 793 883 | e-mail: info@poledancebutik.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl