Masz pytania?

(+48) 530 793 883    info@poledancebutik.pl

Wymiana i zwrot

Masz prawo zwrócić towar bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od daty jego otrzymania. 

Towar zwracany nie może nosić oznak użytkowania, poza koniecznymi do stwierdzenia jego cech. Odzież musi posiadać oryginalne metki, nie moze być prana, a drążki do pole dance ze względów higienicznych nie mogą mieć zdjętej oryginalnej folii zabezpieczającej. 

Jeżeli chcesz wymienić towar na inny, złóż nowe zamówienie i niezależnie zwróć ten, z którego rezygnujesz. 

Sklep zwraca cenę towaru oraz podstawowe koszty jego dostarczenia jeśli kupujący zwrócił wszystkie rzeczy, które zakupił w ramach jednego zamówienia. Koszty odesłania towaru pokrywa kupujący. 

Jeśli chcesz zwrócić towar poinformuj nas o tym mailowo, wydrukuj formularz zwrotu (lub napisz odstąpienie od umowy odręcznie), podpisz i spakuj razem ze zwracanym/wymienianym towarem i dowodem zakupu oraz odeślij kurierem lub do paczkomatu: 

Adres do wysyłki kurierem: poledancebutik.pl, Steinbornów 4, 87-100 Toruń, tel. 530 793 883 

Paczkomaty InPost: TOR25N, tel. 530 793 883 

Nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych oraz nie odpowiadamy za przesyłki wysłane bez potwierdzenia nadania i możliwości śledzenia.  

Jeśli nie dysponujesz drukarką, możesz napisać oświadczenie zwrotu odręcznie. Pamiętaj tylko o umieszczeniu najważniejszych informacji: imię i nazwisko, nr. zamówienia, nr konta do zwrotu (jeżeli płatność była przelewem) oraz o dołączeniu do przesyłki oryginału paragonu. 

Zwracamy cenę towaru oraz koszty jego dostarczenia do Ciebie zgodnie z zapisem Art 32 i 33 Ustawy o prawach konsumenta z dnia 30.05.2014 r. 

Wzór formularza zwrotu:

 

                                     ......................., dn............. .......... r.

..........................

.........................

imię, nazwisko i adres konsumenta 

 

                                                                                      poledancebutik.pl

Steinbornów 4,

87-100 Toruń

 

 

                               Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość

 

Oświadczam, że zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U.2014.827) zwracam zakupiony towar w postaci:

 

 ..........................................................................................................................................................

 

Proszę o zwrot kwoty....................zł (słownie: ..........................................................................................)

przelewem na konto nr..............................................................................................................................

(Jeżeli płaciłeś za pośrednictwem PayU, nie musisz podawać numeru konta, zwrócimy należność w takiej formie jakiej dokonałeś płatności) 

Towar otrzymany został dnia ..................................................................................................................

Oświadczam, że towar jest w stanie niezmienionym i nie był używany.

Załączam dowód zakupu.

 

 

                                                                                            ...............................

                                                                                                 podpis konsumenta

 

do góry

Dane rejestrowe: poledancebutik | ul. Steinbornów 4, 87-100 Toruń | NIP: 9562231985 | tel: (+48) 530 793 883 | e-mail: info@poledancebutik.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl