Masz pytania?

(+48) 530 793 883    info@poledancebutik.pl

DLA FIRM

Masz klub fitness lub szkołę tańca i chcesz się wyróżnić, zapewne szukasz nowych form aktywności, które mógłbyś zaoferować swoim klientom?

Świetnie, pole dance jest na topie, a my doskonale wiemy jak stworzyć idealne warunki do jego uprawiania. 

Projektujemy sale, doradzamy, dobieramy optymalny sprzęt do potrzeb i możliwości, wyposażamy salę w rury i akcesoria, udzielamy przedłużonej gwarancji, szkolimy instruktorów, oferujemy atrakcyjny długofalowy system współpracy z poledancebutik.pl 

Wyślij do nas maila z wymiarami sali, jej wysokością i numerem telefonu a skontaktujemy się z Tobą i znajdziemy idealne rozwiązanie dla Ciebie. 

Jeśli już masz szkołę i chcesz oferować swoim klientom akcesoria takie jak preparaty zwiększające przyczepność, stroje czy drążki do pole dance, możesz otworzyć u nas konto hurtowe, w łatwy i szybki sposób składać zamówienia w niższych cenach, a my wyślemy towary do Ciebie lub bezpośrednio do klienta. 

Wiemy jak trudno znaleźć chwilę prowadząc własną szkołę, dlatego możesz zamówić również u nas abonament gripowy, czyli automatyczne, comiesięczne dostawy gripów. Zrezygnować możesz w każdej chwili. 

Zaufali nam m.in:

Chcesz znaleźć się na liście najlepszych szkół w Polsce? 

Skontaktuj się z nami - info@poledancebutik.pl lub 607046420 - wyposaż swoją salę w najlepszy sprzęt i uzyskaj dostęp do cen hurtowych na stałe! 

 

 

do góry

Dane rejestrowe: poledancebutik | ul. Steinbornów 4, 87-100 Toruń | NIP: 9562231985 | tel: (+48) 530 793 883 | e-mail: info@poledancebutik.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl