Masz pytania?

(+48) 530 793 883    info@poledancebutik.pl

Kurs Instruktora Pole Dance P1 basic/medium (rezerwacja miejsca na edycję wiosna 2023)

Dostępność: wyprzedany
Cena: 600,00 zł 600.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 16-P1-2023

Opis

>>> KLIKNIJ ABY OBEJRZC FILM O NASZYM KURSIE

Chciałabyś robić to co kochasz i na tym zarabiać? Brzmi jak marzenie. Możesz je spełnić. 

Możesz zostać certyfikowanym instruktorem pole dance pod okiem najbardziej doświadczonych trenerów w Polsce.
Kurs instruktora pole dance wg. metody Agaty Malchrowicz opiera się niemal wyłącznie na nauczaniu w technice OBROTOWEJ (spinning) jest pierwszym profesjonalnym kursem instruktora pole dance w Polsce i odbywa się corocznie nieprzerwanie od 8 lat. Każda edycja to te same solidne podstawy wzbogacone zawsze o ciekawe nowinki, inspiracje z innych dyscyplin i warsztatów taneczno-sportowych z całego świata. 90% absolwentek to aktywne instruktorki lub właścicielki własnych szkół pole dance (chętnie przekażemy kontakty).  
 
OGÓLNE INFORMACJE:
 
Zajęcia wg. autorskiej metody treningowej (w technice obrotowej) prowadzi mgr Agata Malchrowicz - doświadczona instruktorka pole dance, zwyciężczyni pierwszych Ogólnopolskich Zawodów w Pole Dance 2011, finalistka mistrzostw Francji w Pole Dance 2010, jedyna reprezentantka Polski na Mistrzostwach Świata w Pole Sports Londyn 2012 oraz licencjonowany sędzia Polskiego Związku Akrobatyki Sportowej. Zajęcia z Anatomii i treningu wspomagającego prowadzi Grzegorz Porowiński, trener personalny, specjalista od kalisteniki i TRX. Zajęcia z choreografii prowadzi gość specjalny.
 
ZAGADNIENIA:
 
Teoria - anatomia, odżywianie w sporcie, motywacja, bezpieczeństwo, trening i rekonwalescencja, terapeutyczne działanie pole dance, dobry trener / zły trener, różnorodność stylów w pole dance, słownictwo w Polsce i na świecie, organizacje związane z dance, szkoły, prowadzenie szkoły pole dance, system oceniania na świecie, typy i konstrukcja drążków do pole dance - łącznie z testowaniem oraz wiele innych informacji.
 
Praktyka - rozgrzewka, stretching, gimnastyka, trening właściwy pole dance: statyk/spinning, figury, spiny pozycje, chwyty, omówienie błędów, praca 1 na 1, asekuracja, chronologia nauczania, choreografia, trening uzupełniający, doskonalenie i inne.
 
Egzamin - składa się z dwóch części, pierwsza to prowadzenie prawdziwych zajęć, które są następnie szczegółowo omawiane i oceniane. Drugą częścią egzaminu jest test jeden na jeden czyli przegląd całego materiału.
 
 
HARMONOGRAM:
 
40 godzin szkoleniowych. 
 
 
MIEJSCE:
 
Większość zajęć odbywa się w jednej z najlepiej wyposażonych sal pole dance w Polsce - w szkole tańca Jagielski Dance Project.
Sala jest wyposażona w zawodnicze drążki statyczno-obrotowe X-Pole Chrome 40mm 3,8 m wysokości oraz materace.
Do dyspozycji kursantek przez cały czas trwania kursu własne stanowisko (1:1) i nielimitowana ilość testerów gripów (produktów zwiększających przyczepność)
Zajęcia z kalisteniki, anatomii i podstaw dietetyki odbywają się na sali cross fit, znajdującej się w sąsiedztwie. 
Część teorii odbywa się w innej lokalizacji, która zostanie podana do wiadomości uczestniczek kursu. 
  
ZAŚWIADCZENIE O UKOŃCZENIU KURSU oraz CERTYFIKAT:
 
Obecność na 75% zajęć (3 z 4 zjazdów) skutkuje otrzymaniem ZAŚWIADCZENIA O UKOŃCZENIU KURSU (w języku polskim i angielskim). 
Zaświadczenie umożliwia otrzymanie dotacji na otwarcie własnej działalność (100% skuteczności). 
Pozytywny wynik egzaminu skutkuje otrzymaniem CERTYFIKATU instruktora pole dance danego stopnia. 
Certyfikat jest uznawany na całym świecie. 
 
Figurujemy w oficjalnym Rejestrze Instytucji Szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2/04/00121/2019, dlatego na nasz kurs można ubiegać się o dotację z Urzędu Pracy (do tej pory 100% skuteczności w uzyskiwaniu dotacji na kurs lub otwarcie własnego studia pole dance! - pomagamy we wszystkich formalnościach) 
 
 
POZIOM P1:
 
Solidne podstawy techniki na drążku obrotowym, nauka figur i tricków do góry głową a w szczególności płynności i swobody ich wykonywania, łączenia w kombinacje, choreografie. Po ukończeniu tego poziomu instruktor ma narzędzia i kwalifikacje do prowadzenia urozmaiconych zajęć pole dance przez ok. rok z grupą mającą zajęcia 2 razy w tygodniu.
 
WYMAGANIA:
 
Aby zakwalifikować się do rozpoczęcia kursu na poziomie P1:
Należy mieć doświadczenie w dowolnej dyscyplinie sportu lub tańca i mieć dobrą ogólną sprawność psychomotoryczną. Pierwszy poziom można rozpocząć (a nawet zaleca się) bez wcześniejszej praktyki pole dance albo z minimalnym doświadczeniem w tej dziedzinie (nieprawidłowe nawyki są trudniejsze do wyeliminowania niż nauka od zera!).
Przystępując do kursu drugiego i trzeciego stopnia należy mieć opanowane elementy objęte programem nauczania dla danego poziomu (zdać egzamin końcowy z poziomów, które chce się pominąć). 
 
Należy pamiętać, ze kurs instruktorski to przede wszystkim opanowanie techniki nauczania innych, uwrażliwienie na najczęściej popełniane błędy, poprawną, świadomą technikę wykonywania figur i spinów, dostosowanie ćwiczeń rozgrzewkowych i wzmacniających do zajęć oraz wiele innych niezbędnych dla instruktora informacji. 
 
CENA:
 
3 opcje finansowania:
 
1) 600 zł (wpisowe - rezerwacja miejsca) + 2400 zł (płatne w dniu pierwszego zjazdu)*
2) 600 zł (wpisowe - rezerwacja miejsca) + 123 zł co miesiąc (płatne dopiero od stycznia 2024)
3) 600 zł (wpisowe - rezerwacja miejsca) + 0 zł (dotacja z Urzędu Pracy**)
 
* możliwość zapłaty w 3 ratach 0% po 800 zł lub na podstawie umowy z bankiem w dowolnej ilości rat. 
** dla osób spełniających wymagania właściwego Urzędu Pracy. Nasze kursy są oficjalnie akredytowane i wpisane do Rejestru Instutucji Szkoleniowych RP. W przypadku podpisania umowy z Urzędem Pracy opłata wpisowa za rezerwację miejsca (600 zł) jest zwracana. Jeśli rezerwujesz miejsce przez sklep, wybierz opcję "bez dostawy / połączenie zamówień". 
 
EARLY BIRD
Cena kursu jest niezmienna, nie robimy promocji, zawsze masz pewność, że płacisz najmniej jak to jest możliwe. 
Bonusem dla pierwszych 4 osób rezerwujących miejsce na kursie jeszcze przed potwierdzeniem daty rozpoczęcia jest możliwość wyboru stroju do pole dance o wartości 200 zł za 0 zł (top + szorty). 
 
Najczęściej wybieraną formą finansowania jest opcja druga, 600 zł wpisowego a kolejne niewielkie miesięczne opłaty zaczynają się dopiero od następnego miesiąca po zakończeniu kursu. Zamysł tej formy finansowania jest taki, aby można było płacić za szkolenie dopiero, gdy będzie się już pracować i zarabiać jako instruktor pole dance, wówczas nawet się tego nie odczuje (100 zł netto) ale należy pamiętać, że jest to "opłata" na czas nieokreślony a nie "rata". Za to otrzymujesz: 
* automatycznie odnawialną polisę OC instruktora pole dance na sumę 100000 zł,
* dostęp do playlist muzycznych Spotify stworzonych specjalnie do treningów pole dance
* ceny hurtowe w poledancebutik.pl,
dzięki temu składając nawet jedno zamówienie miesięcznie (np. na gripy i akcesoria dla swoich kursantek) możesz sobie sfinansować tę opłatę w całości. 
W dniu pierwszego zjazdu można podpisać umowę na drugi sposób finansowania i do końca kursu zmienić na pierwszą. 
 
CO ZYSKUJESZ:
 
* Kurs jest przystosowany do nauczania na drążkach obrotowych (spinning) z uwzględnieniem różnic w technice ćwiczeń na obu rodzajach rur (statycznej i obrotowej). Jest to jedyny taki kurs w Polsce i jedyna autorska metoda szkoleniowa opracowana przez Agatę Malchrowicz - pierwszą polską mistrzynię pole dance.
* Indywidualne podejście - kameralna grupa, rurka na wyłączność
* Materiały dydaktyczne w cenie kursu
* Otrzymasz solidną, rzeczywistą wiedzę i umiejętności a nie tylko "papierek" 
* Będziesz czuć się pewnie w tym co robisz, zdobędziesz autorytet i satysfakcję ze swojej pracy
* Otrzymasz dostęp do gotowych playlist muzycznych do twoich treningów
* Wraz z certyfikatem otrzymujesz roczną polisę ubezpieczeniową OC instruktora pole dance
* Możesz bezpłatnie wypożyczyć u nas drążek X-Pole X-Pert do samodzielnego ćwiczenia w domu pomiędzy zjazdami
* Możesz otrzymać dotację w wys. od 50 do 100% ponieważ nasz kurs jest wpisany do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Toruniu pod numerem 2.04/00049/2017
* Możesz podpisać z nami umowę i otrzymać zatrudnienie jako instruktor pole dance w Twoim mieście (posiadamy rozbudowaną bazę szkół partnerskich)
* Otrzymujesz 20% stałego rabatu na lekcje doskonalące Twoje umiejętności jako zawodnika.
* Otrzymujesz rabat na zakupy poledancebutik.pl
* Naszym kursantom bezpłatnie doradzamy przy projektowaniu ich własnego studia pole dance i wyposażamy salę w potrzebny sprzęt w najniższych możliwych cenach.
* Jako certyfikowany instruktor otrzymasz od 50% do 200% wyższe wynagrodzenie.
* Robiąc coś, co kochasz możesz zarabiać pieniądze nie pracując tak naprawdę ani jednego dnia w swoim życiu!
 
ZRÓB TO DLA SIEBIE:
 
Jeśli jesteś już instruktorem tańca, fitness lub jakiejkolwiek innej formy rekreacji, lubisz prowadzić zajęcia z grupą, albo po prostu kochasz sport, czujesz się na siłach i lubisz wyzwania, nawet jeśli nigdy nie miałaś do czynienia z rurką - zgłoś się do nas, zadzwoń 607046420, napisz: info@poledancebutik.pl lub wyślij wiadomość przez facebooka.

Zagwarantuj sobie miejsce na kursie, >>> ZAPISZ SIĘ TERAZ!

>>> KLIKNIJ ABY ZOBACZC FILM Z POPRZEDNIEJ EDYCJI

Opinie o produkcie (0)

do góry

Dane rejestrowe: poledancebutik | ul. Steinbornów 4, 87-100 Toruń | NIP: 9562231985 | tel: (+48) 530 793 883 | e-mail: info@poledancebutik.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl