Masz pytania?

(+48) 530 793 883    info@poledancebutik.pl

#KORONAWIRUS

Mam nadzieję, że ta wiadomość zastaje Ciebie i Twoich bliskich w dobrej formie.

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła globalną pandemię w związku z COVID-19.

Prawdopodobnie Twoja szkoła pole dance została zamknięta. Na szczęście pole dance można trenować bezpiecznie w domu. Regularne ćwiczenia wzmacniają odporność i pozytywnie wpływają na samopoczucie, a montaż rurki jest możliwy niemal w każdym mieszkaniu.

Jeżeli masz wątpliwości albo nie wiesz jak rozpocząć samodzielne treningi, jestem do Twojej dyspozycji online. Każdy, kto zdecyduje się u nas na zakup rurki do końca marca, może bezpłatnie skonsultować ze mną swój trening. Po prostu napisz wiadomość na WhatsApp: +48607046420.

Zakupy online są najbezpieczniejszym sposobem zaopatrzenia (również w żywność), a konsultacje online świetnym sposobem aby wykorzystać ten czas na rozwój osobisty.

Warto również skorzystać z tutoriali i kursów pole dance dostępnych online. Oferują je zarówno pojedynczy instruktorzy, jak i coraz więcej szkół.

Chcielibyśmy wesprzeć również te ostatnie, które z troski o nas wszystkich podjęły trudną ekonomicznie decyzję o wstrzymaniu zajęć stacjonarnych.

W dłuższej perspektywie sytuacja ta może przynieść korzyści, warto w ten sposób na nią spojrzeć.

Prowadzenie własnej szkoły to ogrom obowiązków i ciągły brak czasu na wiele spraw, którymi teraz można się zająć. Może to być malowanie, serwis rurek, zakup materaców, wprowadzenie dodatkowego asortymentu (np. gripów, odzieży), ułożenie nowych choreografii, czy też właśnie organizacja zajęć online. Albo… po prostu odpoczynek, wytchnienie i czas dla siebie.

Jeżeli prowadzisz szkołę i potrzebujesz konsultacji, pomysłu lub innego wsparcia w tej sytuacji i sądzisz, że moglibyśmy Ci pomóc - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 

Głowa do góry (albo w dół, w zależności od figury)

Trzymamy się razem! (zachowując jednak stosowny dystans ;))

  

Agata Malchrowicz

Założycielka poledancebutik.pl

www.poledancebutik.pl

info@poledancebutik.pl

Realizacja zamówień Tel. +48 530 793 883

Konsutacje WhatsApp +48 607046420

do góry

Dane rejestrowe: poledancebutik | ul. Steinbornów 4, 87-100 Toruń | NIP: 9562231985 | tel: (+48) 530 793 883 | e-mail: info@poledancebutik.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl