Masz pytania?

(+48) 530 793 883    info@poledancebutik.pl

Opcje przeglądania

Niezależnie od tego, czy trening wykonywany jest samodzielnie w domu czy odbywa się w szkole tańca, warto zadbać o bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Doskonale nadają się do tego specjalne materace do polce dance dostępne w naszym sklepie internetowym. Jest to wyposażenie, którego nie powinno zabraknąć podczas treningu szczególnie przy nauce nowych tricków. Dzięki nim poczujesz się pewniej i będziesz w stanie wykonać trudniejsze figury. Odpowiednio dobrana grubość pianki zniweluje ryzyko ewentualnych kontuzji w razie upadku.

Oferowane modele różnią się średnicą. Można nabyć egzemplarze o grubościach od 5, 6 i 11 cm w zależności od potrzeb. Materace do pole dance poddawane są testom jakości i bezpieczeństwa, by dobrze spełniały swoją funkcję. Pianka, z której są wykonane nie odkształca się. Łatwo je utrzymać w czystości. Można wybierać spośród kilku wersji kolorystycznych. Solidne wyposażenie posłuży przez długi czas.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry

Dane rejestrowe: poledancebutik | ul. Steinbornów 4, 87-100 Toruń | NIP: 9562231985 | tel: (+48) 530 793 883 | e-mail: info@poledancebutik.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl